INFORMACE

KDO JSME?

NAŠE ŠKOLKA

Pracujeme na základě školního vzdělávacího programu „Vemte za kliku“.

V praxi to vypadá tak, že tým mladých nadšených pedagogů vychovává prožitkovou metodou samostatné a sebevědomé děti, které se chtějí učit, umějí se prosadit v kolektivu vrstevníků a učí se také respektovat ostatní okolo sebe.

A funguje to. Děti naši školku milují! Dokážeme je totiž učit formou hry a úžasně pestrých zážitků.

PROSTORY ŠKOLKY

Školku najdete na náměstí Pod Branou, v klidném a mystickém koutě Liberce – v Liebigově zahradním městečku.

Děti zde mají k dispozici tři herny, jídelnu, velký sál na pohybové aktivity a logopedickou učebnu. Máme také přilehlou zahradu s pískovištěm a s herními prvky.

PROVOZNÍ DOBA

Školka je otevřena od pondělí do pátku od 7,00 do 17,00 hod.

V období letních prázdnin je školka vždy na 5 týdnů zavřená. Podrobnější informace k uzavření školky v období školních prázdnin a svátků najdete v sekci Dokumenty – organizace školního roku.

Podívejte se na fotografie ze života naší školky