logo_MS_doctrina

Laskavé a vstřícné prostředí školky Doctrina, kde je dítě i rodič naším partnerem.

Více při osobním setkáníNejbližší akce školky

Čím jsme výjimeční

20150609-favicon-MS

Všichni u nás znají všechny  „naše“ děti, víme, co mají rády a co jim nesvědčí. A víme také, jak zařídit, aby školku milovaly.

20150609-favicon-MS

Co a proč s dětmi ve školce děláme?

Denně Vám pošleme mail s fotografiemi a popisem.

Víme, že chcete vědět, jak se Vaše dítě ve školce má.

20150609-favicon-MS

Každé dítě má na něco přirozený talent. A všechny děti mohou ve školce rozvíjet svou inteligenci.

Proto spolupracujeme s dětskou MENSOU a využíváme i postupy dle metodiky Gallupova institutu.

Jak nás vidí rodiče

Rodiče se aktivně účastní dění ve školce. A proč doporučují právě Doctrinu?

Renata Berková
maminka Tadíka a Týnky

Jsme moc spokojeni a můžeme pouze doporučit. Perfektní práce s menšími dětmi i předškoláky. Moc kladně hodnotíme přípravu pro školu a úzkou spolupráci se ZŠ Doctrina. Práce s dětmi tady dospěláky baví a je to vidět.

Pavláskovi
rodiče Nelinky a Kubíka

Mockrát děkuji za ukázkovou péči o naše děti. A to nejen v jejich rozvoji, ale i vstřícném přístupu jak k dětem, tak i k nám. Jsme se školou moc spokojeni a pokud bychom se nestěhovali do jiného města, určitě bychom s Doctrinou pokračovali i nadále.

Tomáškovi
rodiče Petrušky a Míši

Kvalitní a nápaditý program, prostory příjemné a skvěle vyzdobené. Zapojení rodiny do programu školky. Děti chodí do školky s úsměvem a udělaly ohromný pokrok v komunikaci s dospělými a novými lidmi. Nepochybně díky přístupu pedagogů ve školce. Je skvělé, že nemusíme ráno řešit žádné negativní emoce. To spíš odpoledne, kdy naopak nechtějí jít domů.

S námi víte, za co platíte

Za 5 500 Kč měsíčně dostanou vaše děti nejen kvalitní vzdělání, ale mnohem, mnohem víc.

Některé věci mají cenovku

• Každé páteční dopoledne program v angličtině s lektorkou Swallow School of English
  •  Školní vzdělávací program Vemte za kliku  komplexně rozvíjí osobnost a posiluje samostatnost dítěte
  • Pro předškoláky denně desetiminutovka Metody dobrého startu
  • pro mladší oddělení denně cvičení grafomotoriky
  • Kolektivní logopedická cvičení jsou součástí ranního programu

Jiné nevyčíslitelnou hodnotu

• Každé dítě je pro nás jedinečná osobnost, ne anonymní položka v seznamu.
  • Příprava na zápis i náročnou základní školu Doctrina
  • Bezpečí, slušnost a respekt jsou hodnoty, které stavíme vysoko nad školné. Ti, kteří je nedodržují, školku opouštějí.
  • Pravidla a rituály v denním režimu pomáhají dětem začlenit se do kolektivu, nechat zaznít vlastní názor a respektovat práva ostatních.
  • Ať už potřebujete cokoli, tým Doctriny je vám vždy k dispozici.

Co se u nás děje

Jaké akce jsme pro děti přichystali? Kde jsme byli a co jsme tam dělali? Podívejte se zde.

Zobrazit všechny zprávy

Kontaktujte nás

Domluvte si soukromou prohlídku školky nebo navštivte s dítětem některou akci školky.

Spolupracujeme

* s Mensou ČR – na rozvoji inteligence a logického myšlení pomocí metody NTC learning

* s Motyčkovic klikou na realizaci akcí pro rodiče s dětmi

* podílíme se na projektu Společenství praxe  „Podpora pregramotnosti v předškolním vzdělávání“