UDÁLOSTI

Doctrina je novým dětem stále otevřená

Ačkoli školní rok už začal a období zápisů do školky je dávnou historií, mateřská škola Doctrina má pro nové děti a jejich rodiče dveře stále otevřené.

Právě v tomto podzimním období řada rodičů bojuje s nevolí dítěte navštěvovat novou školku. Za pár týdnů si dítě možná zvykne, ale také je dobré znát alternativy.

V Doctrině se vždy snažíme dětem vytvářet program, který je nejen zabaví, ale hlavně dobře připraví na život školáka i dospěláka.

Jsme si vědomi talentů i nejistot každého z našich malých žáčků a podle toho je citlivě zapojujeme do každodenních aktivit.
Výsledkem je skvělá parta dětí, které se do školky těší – na své spolužáky, paní učitelky, oblíbené hračky i nová dobrodružství.

Přijďte se sami přesvědčit, jaký je rozdíl ve výuce a především v přístupu, který Vám nabízí Doctrina. Rádi Vás školkou provedeme a odpovíme na všechny Vaše otázky. Právě úzká kooperace s rodiči je jedním z našich hlavních benefitů.

Svoji ratolest určitě přiveďte s sebou. Může se zapojit do některé části programu, prozkoumat všechna zákoutí naší zahrady a zjistit, zda máme dostatečně zajímavé hračky.

Domluvte si termín prohlídky školky.