ZÁPIS DO MŠ

Školku si můžete po předchozí dohodě kdykoli prohlédnout, jsou-li ve školce volná místa, může Vaše dítě nastoupit ihned.

ZÁPIS NA ŠKOLNÍ ROK 2019/20 PROBĚHL VE ČTVRTEK 9. KVĚTNA OD 15 DO 16 HODIN.

Výsledky zápisu vyhlásíme nejpozději 8. června 2019. Přijatí i nepřijatí uchazeči budou informováni telefonicky a jejich čísla jednací budou vyvěšena na vývěsce školy v ulici Na Perštýně.S sebou přineste vyplněnou žádost o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání, jejíž součástí je potvrzení  lékaře o tom, že je dítě řádně očkováno. Bez tohoto potvrzení nebude Vaše žádost přijata! Dále potřebujete svůj občanský průkaz a rodný list dítěte. Dítě, které má být zapsáno, přiveďte s sebou!

Žádost o přijetí na školní rok 2019/2020

PLNÁ DOCHÁZKASDÍLENÁ DOCHÁZKA

ROZDĚLENÍ DĚTÍ

Celková kapacita školky je 50 dětí. Děti jsou rozděleny do tří oddělení s přihlédnutím k jejich věku, schopnostem a možnosti uplatnění se v kolektivu, na některé aktivity jsou oddělení spojená. Naším cílem je učit děti komunikaci a spolupráci formou hry a nápodoby. Oddělení se v rámci programu často setkávají a vrstevníci z jednotlivých oddělení v některých případech pracují společně. Děti z dolních oddělení si říkají ŽLUTÍ (2-4 roky) a ORANŽOVÍ (4-6 let), děti z horního oddělení jsou ČERVENÍ (5-7 let).