REGISTRACE DO KROUŽKŮ

PROČ JSOU KROUŽKY DŮLEŽITÉ?

Zájmové kroužky významně přispívají k dovednostnímu i osobnostnímu vývoji dětí. Pomáhají rozvíjet jejich kreativitu a také celkovou schopnost správně se učit, která je v životě tolik potřebná. Vedle toho samozřejmě také zábavným způsobem vyplňují jejich volný čas a poskytují jim prostor pro budování přátelství s  vrstevníky. A v neposlední řadě umožňují dětem pracovat v menších skupinách než je obvyklé ve školce.

Jak se registrovat

Postačí si vybrat ten správný kroužek a stisknout tlačítko registrace. Po vyplnění krátkého formuláře stiskněte „Odeslat“ a během pěti minut naleznete svou registraci v tabulce pod registračním formulářem.

Číslo účtu školy: 3849409001/5500

Do zpávy pro příjemce uveďte jméno dítěte a název kroužku.

Pokud registrujete dítěti více kroužků, můžete zaslat na účet celkovou sumu a výpis všech kroužků.

POHYBOVÉ HRY

Pohybové hry pro děti od 4 let, max. počet dětí 10, cena 1000Kč/pololetí

Pondělí 15:00 – 16:00 hod, vede: Zdeněk Motyčka

Proběhnutí, rozcvička, opičí dráhy, hry s pravidly, hry s padákem, hady, obručemi a míči, závěrečné uvolnění a vydýchání. Na kroužek je nutné mít cvičební úbor a cvičky nebo sálovou obuv ve zvláštním pytlíku.

registrovat

VAŘENÍ PRO DĚTI

Vaření pro děti od 5 let, max. počet dětí 10, cena 1000Kč/pololetí

Úterý 15:00 – 16,30 (17:00 – dle konkrétního jídla), vede: Lucie Zeroniková

Jednoduché recepty pro mlsné jazýčky – sušenky, pomazánky, saláty, muffinky… Na kroužek je nutné mít staré triko nebo košili – lepší než zástěra bez rukávů.

FLÉTNIČKY

Flétničky pro děti od 5 let

Čtvrtek 15:00 – 16:00 max. počet dětí 8, vede: Mgr. Marcela Knoblochová, cena 1000Kč/pololetí

Pískáme, zpíváme, hrajeme si s rytmem. Správně dýcháme. Rozvíjíme jemnou motoriku. Učíme se názvy tónů a jejich prstoklad. Flétna je naším kamarádem, se kterým zažijeme mnoho legrace. Na kroužek je nutné mít vlastní flétnu v obalu a s čistítkem.

VÝTVARNÉ ČAROVÁNÍ

Výtvarné čarování pro děti od 5 let

Středa 15:30 – 16:30, max. počet dětí 12, vede: Matěj Bereckei, cena 1000Kč/pololetí

Hry s barvami, papírem, látkou a přírodninami, objevování krásy světa a radosti z tvorby a z vlastní tvořivosti. Na kroužek je nutné mít staré triko nebo košili – zástěrka nezabrání zamazání rukávů.

YAMAHA – HUDEBNÍ KURZY PRO RODIČE S DĚTMI

Tyto kroužky neorganizuje MŠ Doctrina, forma přihlašování i placení kroužků bude oznámena na ukázkových hodinách v úterý 8.9.2015!

Hudební škola Yamaha

Robátka (4-18 měs.) – pondělí 9:00, cena 2100,-/pololetí, lektor: Blanka Havlová

První krůčky k hudbě I. (1,5 – 2,5 roku) – pondělí 10:00, cena 2100,-/pololetí, lektor: Blanka Havlová

První krůčky k hudbě II. (2,5 – 3,5 roku) – pondělí 11:00, cena 2100,-/pololetí, lektor: Blanka Havlová

První krůčky k hudbě II. (2 – 3,5 roku) – středa 15:30, cena 2100,-/pololetí, lektor: Jana Pěničková

Rytmické krůčky I. – (4 – 6 let) – středa 16:30, cena 2200,-/pololetí, lektor: Jana Pěničková

První krůčky k hudbě III. (3 – 4,5 roku – úterý 15:30, cena 2100,-/pololetí, lektor: Jana Pěničková

PONDĚLNÍČEK – KLUB PRO MAMINKY S TĚMI NEJMENŠÍMI

Pondělníček – klub pro maminky s dětmi od 6 měsíců

Pondělí 15:00 – 17:00 hod , vede: Bc. Veronika Šímová, cena 50,- Kč za rodinu/ jeden vstup

Krátké básničky s pohybem, hraní, zpívání a povídání v herně naší školky. Káva a čaj v ceně klubu, přezůvky s sebou.

Přihlašovat do kroužků se můžete elektronicky od 15.9.2015. Odkaz na přihlašování bude zaslán rodičům 15.9.2015. Platba nejpozději do 30.9.2015 na účet, který bude uveden na přihlášce do kroužku.