KROUŽKY

Kroužky v MŠ Doctrina jsou určeny i pro veřejnost a probíhají od října do ledna (15x) a od února do května (15x).  Kroužky  budou otevřeny při minimálním počtu 5 dětí.

VAŘENÍ pro děti od pěti

kroužek pro děti, kterým bude v tomto roce nejméně 5 let

Vaření a stolování je zábava…

Recept:
špetku poznání
polévkovou lžíci legrace
1 dcl trpělivosti
na špičku lžičky etikety stolování
okořeníme radostí ze společně stráveného času
vše smícháme a vychutnáme si kroužek vaření v MŠ Doctrina

…a kdy?
každé úterý od 15,0 do 16,30 hodin

lektor: Vendula Filipovská, cena kroužku 2000 Kč / 15 lekcí v pololetí

Přihlášení přes mail skolka@doctrina.cz

REGISTRACE

INDIVIDUÁLNÍ PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA - ELKONIN

Předškolní příprava zaměřená na intenzivní individuální rozvoj, pro přípravu k zápisu a nástup do základní školy. Při předškolní přípravě se lektor zaměřuje na celkový rozvoj dítěte, především fonematický sluch, porozumění řeči, zraková orientace.
Doba trvání: 30minut – cena 240 Kč za lekci
termín uskutečnění lekce po dohodě s lektorem
V případě potíží s elektronickou komunikací napište na landova@doctrina.cz.  Zaregistrujeme si vás a zašleme  vám další informace.

MAXÍK - KROUŽEK PRO RODIČE S DĚTMI

Kroužek předškolní přípravy, zaměřený na intenzivní individuální rozvoj, pro přípravu k zápisu a nástup do základní školy. Kroužek je určen pro rodiče s dětmi – děti nemohou chodit samy!
lektor: Mgr. Veronika Šímová
uskuteční se 1x za dva týdny (každý lichý týden) v pondělí od 15,45 do 16,15 hod.Cena 2500 Kč/pololetí

INDIVIDUÁLNÍ LOGOPEDICKÁ PŘÍPRAVA

Přednostně pro děti 5-7 let
Intenzivní logopedická příprava, která se vychází ze stanovených postupů dle supervize Mgr. Heleny Vackové (ta probíhá 1x za 2 měsíce v prostorách MŠ).
termín individuální lekce po dohodě s lektorkou
Doba intervence je 20-30minut, cena 240 Kč za lekci
V případě potíží s elektronickou komunikací napište na simova@doctrina.cz. Zaregistrujeme si vás a zašleme  vám další informace.
Napište lektorce

Přihlašovat do kroužků se můžete na mailu skolka@doctrina.cz. Platba na 1. pololetí nejpozději do 15.10.2017, na 2. pololetí do 15.2.2018 na účet školného. Minimální počet dětí na kroužku je 5.