KROUŽKY

Kroužky v MŠ Doctrina jsou určeny i pro veřejnost a probíhají od října do ledna (15x) a od února do května (15x).  Kroužky  budou otevřeny při minimálním počtu 5 dětí.

VAŘENÍ pro děti od pěti

kroužek pro děti, kterým bude v tomto roce nejméně 5 let

Vaření a stolování je zábava…

Recept:
špetku poznání
polévkovou lžíci legrace
1 dcl trpělivosti
na špičku lžičky etikety stolování
okořeníme radostí ze společně stráveného času
vše smícháme a vychutnáme si kroužek vaření v MŠ Doctrina

…a kdy?
každé úterý od 15,0 do 16,30 hodin

lektor: Vendula Filipovská, cena kroužku 2000 Kč / 15 lekcí v pololetí

Přihlášení přes mail skolka@doctrina.cz

REGISTRACE

INDIVIDUÁLNÍ PŘEDŠKOLNÍ PŘÍPRAVA - ELKONIN

Předškolní příprava zaměřená na intenzivní individuální rozvoj, pro přípravu k zápisu a nástup do základní školy. Při předškolní přípravě se lektor zaměřuje na celkový rozvoj dítěte, především fonematický sluch, porozumění řeči, zraková orientace.
Doba trvání: 30minut – cena 120 Kč za lekci
termín uskutečnění lekce po dohodě s lektorem
V případě potíží s elektronickou komunikací napište na landova@doctrina.cz.  Zaregistrujeme si vás a zašleme  vám další informace.

MAXÍK - KROUŽEK PRO RODIČE S DĚTMI

Doba trvání: 30minut – cena 120 Kč za lekci
termín uskutečnění lekce po dohodě s lektorem

INDIVIDUÁLNÍ LOGOPEDICKÁ PŘÍPRAVA

Přednostně pro děti 5-7 let
Intenzivní logopedická příprava, která se vychází ze stanovených postupů dle supervize Mgr. Heleny Vackové (ta probíhá 1x za 2 měsíce v prostorách MŠ).
termín individuální lekce po dohodě s lektorkou
Doba intervence je 20-30minut, cena 120 Kč za lekci
V případě potíží s elektronickou komunikací napište na simova@doctrina.cz. Zaregistrujeme si vás a zašleme  vám další informace.
Napište lektorce

Přihlašovat do kroužků se můžete elektronicky. Platba nejpozději do 15.10.2017 na účet, který bude uveden na přihlášce do kroužku. Minimální počet dětí na kroužku je 5 (s výjimkou logohrátek).