Painting kid girl

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým.

- CHARLES SPENCER CHAPLIN

Kids playing in the room

Hra je jeden z nejefektivnějších způsobů, jak zjednodušit život.
Přesně to jsme dělali jako děti, ale v dospělosti jsme si hrát zapomněli.

- ALBERT EINSTEIN

Playing kids

Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.

- ROBERT FULGHUM

CO SE U NÁS DĚJE

AKTUALITY

U nás se děti rozhodně nenudí. Doctrina je aktivní součástí dění v Liberci a pravidelně pořádá zajímavé akce, na kterých jsou všichni vítáni.

Child with teacher draw paints

Naše filozofie

DÁVÁME DĚTEM PROSTOR

V naší školce děti dostanou pevné základy, díky kterým budou mít v životě velký náskok. K jejich výchově přistupujeme tak, abychom co nejvíce podpořili vývoj jejich samostatnosti, zodpovědnosti a také chuť se neustále zlepšovat. Nejsou to však zdaleka jediné důvody, proč rodiče volí právě naši školku.

PROČ ZVOLIT DOCTRINU

Kontinuální vzdělání

PŘÍPRAVA PŘEDŠKOLÁKA

Naši předškoláci mají neobyčejnou příležitost se dokonale připravit na budoucí školní docházku. Díky tomu, že Doctrina provozuje vedle mateřské školy i školu základní, jsou děti včas konfrontováni s prostředím, které na ně čeká. Navíc na ně ve školce i ve škole čekají nadstandardní podmínky, které jim nikdo jiný nedá.

ZÁKLADNÍ ŠKOLA DOCTRINA

Úspěšný start

VŠESTRANNÝ ROZVOJ DĚTÍ

Denní program školky je koncipován tak, aby děti dostávaly co nejlepší podmínky pro svůj osobnostní a dovednostní vývoj. Zároveň je však také postaven rovnovážně a na míru jejich potřebám. Jsou v něm obsaženy vzdělávací bloky, volná hra a samozřejmě také dostatek pohybu na čerstvém vzduchu.

ORGANIZACE DNE
PŘEJÍT NA KONTAKTY